KONST / Litografier / Färglitografi 16009213
nr 1600 9213
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad GA 1/1 -1990. Färglitografi, daterad bildmått: 118x77 cm, yttermått inklusive ram: 132x90 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:38:24
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr